Hej har en derbi drd limited som jag ärvt av min bror :) Alla bilder i galeriet är från när jag hadde haft den i ungefär en månad och sen des har den krånglat massa men nu är de på gång att fixa sig med det.
Hadde först inte tänkt att trima mer än ur pluggat för att jag inte får trimma. Men så började jag kolla på blocket efter ett rör för att dom flesta av mina kompisar började trimma. Då hittade jag ett scr corse för 1400kr så då tänkte jag e vafan man kan ju säga till farsan att de bara är styling för han fattar ju inget ändå så. De va så de började och nu när de skärde för tredje gången (pga lite små dumma anledningar)
så har jag tänkt att införskaffa ett barkit 74cc och förgasar kitt har även en hebo vev och nya ramlager som ska i när jag hittar nån som är villig att göra arbetet för en billig peng. :)
ska även stylas och ha sig nu lite fram till sommaren :D kolla även min tråd http://twostrokerider.se/forum/viewtopic.php?t=18058 :D